• Wpisów: 4
  • Średnio co: 197 dni
  • Ostatni wpis: 2 lata temu, 17:39
  • Licznik odwiedzin: 54 / 987 dni
 
koper1militarny
 

legendsaps.jpeg


Specjalnie dla was przygotowana została recenzja dwóch pistoletów wiatrówek. Jednym z nich jest Air Master 25, drugim Legends APS. Trzeba nam zatem wiedzieć jak działać, trzeba nam zatem wiedzieć jakiego rodzaju rozwiązania winny zostać dostarczone w momencie kiedy mowa o sprawach związanych właśnie z tymi wiatrówkami. Powinniśmy dokładnie sprawdzić najważniejsze ich elementy.

Air Master 25 to nic innego jak model który sprawdza się na małych i średnich dystansach. Maksymalnie można strzelać do 25 metrów, celujemy od tarcz i puszek do napojów. Ma maksymalną prędkość początkową i jeżeli jesteśmy specjalistami w dziedzinie doskonałej celności, to na pewno urządzenie to spełni nasze oczekiwania, będzie najlepszym wyborem.

Z kolei Legends APS to wiatrówka będąca repliką pistoletu będącego niegdyś na wyposażeniu służb ZSRR. Metalowa konstrukcja, znakomity wygląd oraz wygoda użytkowania to jego najważniejsze, początkowe zalety. Oczywiście tego rodzaju sprzęt sprawdza się doskonale kiedy chcemy strzelać na bliższe odległości gdyż posiada takie, a nie inne parametry. Oczywiście jest to sprzęt niezwykle bezpieczny w użytkowaniu

Nie możesz dodać komentarza.